Hakkımızda

Türkiye'nin Öncü Web Tasarım Firması

15 yılı aşkın bir süredir, yazılım sektörünün içinde bulunan firmamız, sürekli yeniliklerin öncüsü olarak, ülkemizde bir çok ilk olan projeleri geliştirmiştir ve geliştirmeye devam etmektedir.

İlk Hazır Web Sitesi Paketi

2005 yılında Webkobi projesi ile, Türkiye'de ilk kez hazır web sitesi paketi fikrini ortaya atan ve uygulayan firmamız, henüz html dilinde kodlamalarla, yüksek fiyat politikalarının olduğu bir dönemde, müşterilerine kolaylıklar sunmak üzere Webkobi hazır web sistemini geliştirerek, dünyanın bir çok ülkesinden önce Türkiye'de hazır web sistemini kullanıcılara sunmuştur.

Okullara Yönelik İlk Hazır Web Tasarımı Paketi

Ülkemizde devlet okullarının maddi şartlarına uygun şekilde, yaklaşık olarak maliyet fiyatlarıyla piyasaya sunulan ve yine Türkiye'de bir ilk olan Hazır Okul Web Yönetim Sistemi'nin üreticisi olan firmamız, Türkiye genelinde binlerce okulumuzu internet ortamıyla buluşturmuştur.

Kamu Kurum ve Kuruluşları ile Ortak Çalışmalar

Devlet ve özel okullarımızla geliştirdiğimiz güzel diyalogların haricinde bir çok kamu kurum ve kuruluşu ile de ortak projelere imza atmış bulunmaktayız. Kars Valiliği ile ortaklaşa yürütülen Hasan Harakani Hz.'nin tanıtımına yönelik, kültürel çalışma kapsamında, civanmert.org internet sitesi yayına girmiş ve kültürümüze ışık tutulmasına destek olunmaya çalışılmıştır.

Bursa Okul Öncesi Şube Müdürlüğü ve Anaokulları

Bursa ilimizde bir çok anaokulumuz, ilk ve ortaokulumuzla birlikte, Okul Öncesi Şube Müdürlüğümüzle'de ortak bir çalışma yapılarak, okul öncesi kurumların tek bir çatı altında velilere hizmet vereceği bir web platformu tarafımızdan oluşturulmuştur.

Sosyal Girişimler, Projeler ve Sponsorluklar

Doğaya ve yeşile her daim saygılı olan firmamız, doğa sporlarının daimi destekçisidir. Yazılım gelirlerimizin bir bölümü, okullarımızın kitap ve muhtelif ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla ayrılmaktadır. Firmamız 2005 yılında Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi tarafından FAİR PLAY Davranış Ödülü'ne layık görülmüştür. Amatör tiyatrolara verdiğimiz destekler ve sponsorluklar devam etmektedir. Ülkemizde yazılım sektörünün gelişebilmesi adına, Meslek okullarından mezun öğrencilere sektörel eğitimler ücretsiz olarak verilmektedir.
Basında Yer Alan Haberleri okumak için tıklayınız >>

TANITIM FİLMİ

bursayazilim.web.tr bir Kocaeli Bilişim girişimidir.

YASAL UYARI

YASAL UYARI : bursayazilim.web.tr adresi Kocaeli Bilişim firmasına ait olup, Kocaeli Bilişim ürün ve hizmetlerinin Bursa'da bulunan kobilere daha iyi ulaştırılabilmesi amacıyla kurulmuştur. Kocaeli Bilişim firmamızın, Bursa'da da yazılım hizmeti verdiğini göstermek amacıyla bölgesel olarak bursayazilim.web.tr adresi kullanılmıştır. Kocaeli Bilişim'in fiili olarak Bursa'da ofisi bulunmamaktadır. Müşterilerimiz bursayazilim.web.tr üzerinden satın alacakları hizmetlerin, Kocaeli Bilişim tarafından sağlandığını kabul ederler. bursayazilim.web.tr üzerinden kredi kartı ve banka havalesi ile satın alacağınız tüm ürün ve hizmetler Kocaeli Bilişim'e aittir.