Gizlilik Politikası

Bu gizlilik ilkeleri Kocaeli Bilişim tarafından, www.bursayazilim.web.tr sayfalarındaki gizlilik ve güvenlik konusundaki sorumluluklarının tesbiti için hazırlanmıştır.

IP adresiniz sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanılacaktır.

Satın alma formu, iletişim formu ve üyelik formunda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımızın işlemleri için alan adı bilgilerinde, acil durumlarda ve faturanızın teslimatında kullanmaktayız. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. Hukuki zorunluluklar dışında hiç bir şekilde ve hiç bir amaç için bir başkası ile bu bilgiler paylaşılmayacaktır.

Adres, telefon numarası, e-mail adresi gibi iletişim bilgileri herhangi bir şekilde üçüncü şahıs, kurum veya kuruluşa verilmeyecektir.

Sitemimizde hiçbir şekilde kredi kartı bilgileriniz tutulmayacaktır.

Güvenlik : Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardır;

1- SSL Sertifikası ile kredi kartı tahsilatı sayesinde Secure Socket Layer ile şifreli olarak kredi kartı bilginiz bankaya iletilir.

2- Kredi kartı numaranız kesinlikle kaydedilmez. Sadece işlem yaptığınız anda kullanılan kart numaranızı biz de bilmeyiz. Sadece siz ve bankamız arasında olan bu işlem bizim sitemiz üzerinden geçmeden işlem sırasında kredi kartınız sizin ile bankanız arasında bir sırdır.

3- Sitemiz %100 güvenli alışveriş sitesidir. 128bit SSL sertifikası ile alışverişleriniz son derece güvenli bir ortamda yapılır. Kredi kartı ve şahsi bilgilerinizi biz dahil hiçkimse göremez ve kopyalayamaz. Bir Verisign Markası olan RapidSSL bütün bankalarla %100 uyumlu olan Rapid SSL Sertifika ile birlikte statik site mührü sağlanmaktadır. Alışveriş ve Kredi Kartı Güvenliği www.kocaelibilisim.com ' da, "Kredi Kartı ile Ödeme" ve "Banka Havalesiyle Ödeme" olmak üzere iki şekilde ödeme yapabilirsiniz. RapidSSL diğer tüm SSL Sertifikaları gibi x509 ve PKCS standartlarına uygundur. 1024 bit anahtarlı asimetrik (RSA) ve istemcinin gücü oranında 256 bit'e kadar simetrik (RC4, AES) anahtar kullanarak şifreleme yapmaktadır. RapidSSL sertifikaları "Equifax Secure Global eBusiness CA-1" Sertifika Otoritesi Kök sertifikası özel anahtarı ile imzalanmaktadır.Tek kök sertifikadır. Kocaeli Bilişim, kredi kartı bilgilerinizi, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde kayıt etmemektedir.

YASAL UYARI

YASAL UYARI : bursayazilim.web.tr adresi Kocaeli Bilişim firmasına ait olup, Kocaeli Bilişim ürün ve hizmetlerinin Bursa'da bulunan kobilere daha iyi ulaştırılabilmesi amacıyla kurulmuştur. Kocaeli Bilişim firmamızın, Bursa'da da yazılım hizmeti verdiğini göstermek amacıyla bölgesel olarak bursayazilim.web.tr adresi kullanılmıştır. Kocaeli Bilişim'in fiili olarak Bursa'da ofisi bulunmamaktadır. Müşterilerimiz bursayazilim.web.tr üzerinden satın alacakları hizmetlerin, Kocaeli Bilişim tarafından sağlandığını kabul ederler. bursayazilim.web.tr üzerinden kredi kartı ve banka havalesi ile satın alacağınız tüm ürün ve hizmetler Kocaeli Bilişim'e aittir.